Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 16516146

nr 1651 6146

Venetiansk. Höjd: 69 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 18:57:50